Загиблий військовий Сирії. 7 причин не вірити у вигадки

28 жовтня 2015, 15:40
Власник сторінки
0
89
Загиблий військовий Сирії. 7 причин не вірити у вигадки

Куча сплетен о погибшем военном в Сирии.

Ну як зраділи наші продажні ЗМІ загибелі першого російського військового в Сирії. Такі щасливі, начебто немає в Україні більше проблем - немає злиднів, немає злочинності, не гине економіка, а бандюги, такі як «ПС» і «ВО Свобода» - вирощують чорнобривці. Зраділи так, ніби то не було громадянської війни і сотень самогубств серед військових.

На жаль,цього варто було очікувати. Після всіх дурних фантазій, які виникли на тлі війни в Сирії, всі тільки й чекали, коли ж хтось із військових загине нарешті. Жахливо, що люди такі цинічні і не бояться Божої кари. І про що вони думали, коли на Донбасі щодня гинули мирні жителі під обстрілами ВСУ? Чому вони тоді мовчали?

І я подумала, що існує багато причин не вірити цим вигадкам, які породжені нашою пропагандою та фантазіями горе-журналістів з за бугра, які намагаються висмоктати з пальця сенсацію з приводу загибелі 19-ти річного Вадима Костенко з Кубані. Нас пригощають чутками, що військовий загинув під час бойових дій. Деякі, навіть, розповідали про «напад» на військову базу. Це повна нісенітниця. Хлопець загинув від удушення. У ісламістів взагалі не прийнято вішати. Вони відрізають голови. Тіло хлопця приїхало додому. Про це ніхто не подумав? Чи ви думаєте, що батьки щось переплутали?

1. Нам розповідають, що батьки не вірять у самогубство. Але при цьому журналісти з ними не спілкувалися. Деякі ЗМІ посилаються на однокласницю, яка нібито не вірить у самогубство. Ну тож так зазвичай в житті і буває. Молоді люди вішаються. Суїцид - не рідкість. Так трапляється, а їхні товарищи не хочуть в це вірити. В це нормальне явище. Хоча я впевнена, що і з однокласницею журналісти не спілкувалися.

2. На «Цензорі» пишуть «близькі загиблого розповіли активістам» ... Які близькі, яким активістам - нічого не уточнюється. Але усі фото з соцмереж! Невже заради цього потрібно було спілкуватися з близькими? Думаю, не стали б її батьки спілкуватися з нашими ЗМІ. Надто вже слава про них погана! Посилаються в цій статті на Уолл-стріт Джорнал, вкидання інформації про «необережному поводженні зі зброєю». З якою зброєю? З мотузкою?

3. Розмови про те, що його вбили навмисно - теж дурість. Молодий хлопчик - 19 років. Кому потрібно вбивати хлопчика? У військових діях він не брав участі. Та йому б і не довірили нічого складного, бо досвіду в нього ще замало. Там літають серйозні льотчики, а він тільки 20 червня підписав контракт. Важко припустити, що він комусь «перейшов дорогу».

4. Враховуючи, скільки брехливого та бездоказово було опубліковано нашими ЗМІ, випадок з військовим - лише продовження розпочатого. Було вже й  про «удари по школах», про «бідний-нещасний ІГІЛ», про те, що «взагалі не туди б'ють», про «армію Асада в котлах». Публікувалося також багато фото і відео, знятого набагато раніше початку військової операції. Я вже мовчу про «тисячі російських військових, загиблих на Донбасі».

5. Цим випадком хочуть відвернути українців від проблем з суїцидом в наших ЗСУ. Справа в тому, що в Українській Армії тільки за офіційними даними суїцид становить аж 8% від всієї бойової та небойові смертності! Це не рахуючи убитих товаришами по службі, задавлених та застрелених на навчаннях. Серед небойових втрат суїцид в нашій армії становить близько 28%. Це більше ніж півтори сотні самогубств за часи АТО. Але кого це хвилює? Також нас зараз відволікають від виборів, на яких всі досягнення революції провалилися з тріском, відволікають від дефолту...

 6. Повертаючись до Вадима Костенко - У такому емоційному віці молоді люди схильні до необдуманих вчинків. Тим більше, що велика кількість факторів була не на його користь - це і життя далеко від коханої і абсолютно інший клімат і близькість терористичних формувань і страшна жорстокість війни, про яку він, напевно, чув. Все це було поруч. Усе це стало реальністю.

7. Версія злісних горе-журналістів в тому, що в Сирії поганий зв'язок, і в таких умовах посваритися з дівчиною неможливо. Але ж це тільки посилює його положення. Зрозуміло, що якось вони все одно зв'язувалися, але, можливо, рідко. І це цілком могло вплинути на їхні стосунки. Ми не знаємо, що там було. Чужі відносини - загадка, але деякі жінки не можуть чекати довго і їх можна зрозуміти. Це сучасний світ. І, на жаль, життя може швидко змінюватися. Нові плани, нові пріоритети...

Так що причин могло бути забагато. Але наші «патріоти» хапаються за цей випадок, як за рятівну соломинку. Тьху! Гидота! Не сподівайтеся - це вам не допоможе. Рано чи пізно українці дуже ясно усвідомлять, куди їх привели всі ці патріоти, злостивці, любителі дешевих гасел та сумнівної символіки. Десятки тисяч українців загинули в громадянській війні, а ви хапаєтеся за цього бідного загиблого хлопця, як за мільйон доларів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Конфликт в Сирии,погибшие,выдумщики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.