ШАНОВНА ПОЛТАВСЬКА ГРОМАДО!

6 октября 2015, 14:51
Владелец страницы
Народний депутат України
0
60

Сьогодні вночі, 06.10.2015 року, все місто Полтава було обвішано запрошеннями від мого імені на мої зустрічі.

Офіційно заявляю, що ці "запрошення" не мають жодного відношення до кандидата на посаду полтавського міського голови Юрія БУБЛИКА та ВО "Свобода". Це є ні що інше, як чорний піар та брудні технології одного з моїх конкурентів. Це від безсилля, їм більше нічого мені закинути - лишається лише бруд...

Жага до грошей та влади декому геть затьмарили очі. Прошу всіх моїх прихильників пошири цю інформацію через ФБ та соціальні мережі та донести її до полтавської громади.

Ми це проходили на минулих виборах. І цьому діячеві ми забезпечили гідне третє місце. Рейтинг підтримки Бублика та Свободи реально зростає. Полтавці відверто говорять: - "А більше немає за кого!".

Нас бояться і це чудово!
Гуртечком переможемо!
Слава вільній полтавській громаді!
Слава Україні!


P.S. Запрошую всю полтавську громаду в середу, 07.10.2015 року о 18:00, до БК ПТМЗ (Павленківська площа) на творчий вечір Народного артиста України Богдана БЕНЮКА. Там гуртечком і посміємося!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.