Кучма був великим демократом у порівнянні з Порошенком

29 сентября 2015, 11:03
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
207
Кучма був великим демократом у порівнянні з Порошенком

Порошенко тримає Мосійчука в заручниках з однією метою - щоб змусити мене з ним домовлятися

У 2000-2002 роках Генпрокуратура за командою Кучми тричі (!) вносила до парламенту подання на арешт Тимошенко. Влада звинувачувала її в корупції, хабарництві, зловживаннях. Але усі три рази ці подання, як не обгрунтовані, регламентний комітет Ради повертав до прокуратури, вони навіть на голосування в зал парламенту не виносились. Кучма був великим демократом у порівнянні з Порошенком.

Ігоря Мосійчука по команді Порошенка арештували по безпредєлу, цинічно розтоптавши Конституцію і принцип верховенства права. Подання ГПУ на арешт Мосійчука було офіційно зареєстровано в апараті Ради 17 вересня о 17.40. А рішення про арешт Мосійчука шулєр Гройсман протягнув о 17.30 - до офіційної реєстрації самого подання! Перший заступник генпрокурора Севрюк визнав, що відео, на підставі якого арештували Мосійчука, було змонтоване!! Самого Мосійчука шулєр Гройсман, поспішаючи виконати незаконний наказ Порошенка, позбавив фундаментального права - на слово і на захист від звинувачень!!! Мосійчука арештували прямо в парламенті на засіданні нашої фракції, хоча він не збирався нікуди тікати чи ховатися. Суддя Печерного суду Карабань, який пакував у тюрми автомайданівців, ув'язнив Мосійчука на 2 місяці без права звільнення під заставу. Єфремову, Чечетову, Клінчаєву, Бочковському, Кашубі, десяткам інших підозрюваних під заставу можна, а Мосійчуку - ні!

Хто б як не ставився до Мосійчука через його емоційність і почасти не врівноваженість, але зараз реальність така, що він - персональний в'язень Порошенка. Як вінницький Юрій Хорт, якого вже кілька місяців мордують у тюрмі за розірваний портрет "гаранта".

Порошенко тримає Мосійчука в заручниках з однією метою - щоб змусити мене з ним домовлятися, щоб я припинив його критикувати і викривати очолювані ним і його оточенням корупційні схеми. Порошенко і Гройсман влаштували антизаконну виставу в парламенті з однією метою - дискредитувати і знищити нашу політичну силу, яка є в опозиції до злочинного режиму. Ця владна банда позбавила мене - лідера парламентської фракції та партії - так само як і Мосійчука, права виголосити хоча б слово до суспільства. Що це, як не політична розправа влади за нашу позицію?!

І повертаючись до Тимошенко. На моє пряме запитання в ефірі шоу Шустера вона визнала, що Мосійчука було арештовано незаконно. За це незаконне рішення голосувала і фракція Тимошенко під впливом емоцій, як вона пояснила. Сьогодні емоції, я сподіваюся, вже пройшли і знову у колег запрацював розум. Тому я публічно звертаюся до колег із фракцій Батьківщини і Самопомочі, Свободи відкликати свої голоси за незаконне рішення про арешт Мосійчука. Це дозволить звільнити його із пазурів режиму Порошенка (бо надій на продажний, керований Адміністрацією Президента суд немає). А далі відповідно до вимог Конституції і Закону про Регламент хай парламент розгляне подання Генпрокуратури на Мосійчука (будуть ще на радикалів Лозового, Лінька та інших) і прийме законне рішення. Наголошую - законне!!! Якщо Мосійчук винен - хай відповідає по повній програмі. Але якщо буде встановлено, що надані ГПУ докази проти Мосійчука сфальшовані чи здобуті в незаконний спосіб - відповісти по повній має Шокін своєю відставкою і подальшою посадкою. Також Шокін, сподіваюся, здасть своїх подєльніків у владі, тих, хто наказав йому використовувати прокуратуру у брудній політичній боротьбі проти опозиційної Радикальної партії.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,Ігор Мосійчук,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.