Фестиваль української музики під патронатом Аграрної партії України

21 сентября 2015, 23:17
Владелец страницы
0
30

20 вересня 2015 року у Житомирі під патронатом Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України, очільник Віктор Васильович Козін, «на ура» пройшов 15-й Фестиваль української музики

20 вересня 2015 року у Житомирі під патронатом Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України, яку очолює Віктор Васильович Козін, «на ура» пройшов 15-й Фестиваль української музики. У глядацькому залі Житомирського академічного українського музично – драматичного театру ім. І.Кочерги був аншлаг, перший ряд партеру займали воїни АТО.

Класичні та сучасні твори українських композиторів виконували молоді таланти і відомі співаки.

До глядачів з промовами звернулись керівники партійного осередку Аграрної партії України та воїни АТО.

Концерт тривав більше двох годин, зал здригався від гучних оплесків, глядачі отримали велике естетичне задоволення і незабутні враження.

Аграрна партія України впевнено заявляє про себе як про потужну політичну силу, яка дистанціюється від олігархічних партійних утворень і йде на вибори, представляючи інтереси пересічних громадян.Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Житомир,аграрії,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.