Порошенко хоче вбити Мосійчука в тюрмі

21 сентября 2015, 16:07
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
2
210

Порошенко готовий на все, щоб позбутися політичних опонентів

Ігор Мосійчук у квітні цього року переніс вкрай важку операцію на шлунку, після якої він має перебувати під постійним медичним наглядом, проходити курс лікування та дотримуватися жорсткого раціону харчування.

Цей факт у суді не був врахований під час обрання Мосійчуку міри запобіжного заходу. За таких умов кожен день перебування у слідчому ізоляторі може стати останнім для нього.

Це знали прокурори Наливайко і Калішин та суддя Карабань, які чинили судилище над Мосійчуком, тож вони разом з Порошенком та Шокіним є співучасниками злочину проти ув’язненого.

На знак протесту проти порушення своїх прав Мосійчук оголосив голодування. Закликаю його припинити це, оскільки це тільки загострює ситуацію.

Взагалі те, що відбувається - відвертий бєспрєдєл. Мосійчуку не надали останнього слова, цинічно порушили Закон про регламент ВР і Конституцію під час голосування за його арешт і зараз позбавляють права на медичну допомогу. Порошенко готовий на все, щоб позбутися політичних опонентів.

Навіть на вбивство. Так само діяв і Янукович, кидаючи до в'язниці хворих Луценка та Тимошенко.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.