Аграрна партія України, паломництво до святинь. Відео

09 вересня 2015, 19:46
Власник сторінки
0
37

8 вересня 2015 року селяни Народицького району здійснили масове паломництво до монастирів, які знаходяться в урочищі Кип’яче

8 вересня 2015 року селяни Народицького району здійснили масове паломництво до монастирів, які знаходяться в урочищі Кип’яче поблизу села Чоповичи Малинського району Житомирської області. 

75 селян із селищ, розташованих в межах сільських рад сіл Базар, Сухарівка, Гуто — Мар’ятин, Межиліска тощо, відвідали Чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері та Жіночий монастир Афонської ікони Пресвятої Богородиці.

Паломництво було організоване Житомирською обласною партійною організацією Аграрної партії України, яку очолює Віктор Васильович Козін.

У цілому світі ви не знайдете такої землі, як в Україні і таких людей, як українці. Україна просто приречена бути вільною і багатою !

Майбутнє України — Божа благодать і розвинутий аграрний сектор економіки.

А селяни від поїздки до святинь отримали те сокровенне, чого їм за десятки років не дала жодна політична сила.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.