День Незалежності - у прифронтовій зоні

24 августа 2015, 21:58
Лідер Радикальної партії
0
93

Відзначили з командою головне свято нашого народу у прифронтовій зоні разом з кращими людьми цієі країни, які боронять її Соборність та Незалежність зі зброєю в руках

З колегами Дмитром Лінько, Сергієм Скуратовським, Оленою Кошелевою, Ігорем Мосійчуком та Андрієм Лозовим відвідали Бахмут (Артемівськ) на Донеччині, де привітали наших Героїв: 30 окрему механізовану бригаду ЗСУ, добровольчий батальйон "Свята Марія", а також відвідали одну з секретних військових частин.

Дуже тепло поспілкувались з бійцями. Для мене і моїх однопартійців - велика честь зустріти цей день у товаристві з людьми, які захищають наш народ і доводять його силу і незламність.

Бо випробовування, які дає нам Господь, попри біль і втрати, показали усьому світові велич нашої нації. Завдяки таким Героям, з якими ми сьогодні святкували.

Дякую, що ви є.

Слава Україні!


ВАШ ОЛЕГ ЛЯШКО

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,день незалежності,ЗСУ,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.