У Шокіна - амнезія

21 августа 2015, 20:44
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
102

Генпрокуратура вчергове звинувачує мене в тому, що я не хожу на допити по справі Клюєва і звертається до мене з "настійливим проханням" прийти

У генпрокурора Шокіна - глибокі провали в пам'яті. Бо я разом із колегами тричі приходив до ГПУ, щоб зустрітися з Шокіним, однак там нас зустрічали десятки охоронців і закриті на замок двері ГПУ. Ховаючись від депутатів-радикалів, генпрокурор грубо порушує вимоги закону, який передбачає наше право безперешкодної та невідкладної зустрічі з будь якою посадовою особою. Тому я звертаюся до генпрокурора з вимогою не ховатися від нас і зустрітися з парламентською фракцією Радикальної партії.
А ще я вчергове звертаюся до колег підписатися під проектом постанови за відставку Шокіна з посади генпрокурора, бо він винен у втечі Клюєва, покриває регіоналів і кришує корупцію в органах прокуратури. Також вимагаємо від Шокіна внести до парламенту подання на арешт відомих усій країні злодіїв-регіоналів Бойка, Льовочкіна, Бакуліна та інших. І обов'язково повернути до України Клюєва, якого, очевидно, випустили за ті 50 мільйонів доларів, які він пропонував нам.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,ГПУ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Клюєв,фракція РПЛ,Виктор Шокин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.