Захищати українців треба всюди (ВІДЕО)

20 августа 2015, 07:04
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
89

Захищати українців треба всюди, особливо там, де захистити їх більше нікому
Коли мене питають, чого я зустрічаюся з нашими співгромадянами в Італії, а не, скажімо, на Донбасі, я відповідаю: на Донбасі я десятки разів був. І скоро знову там буду, всьому свій час.
В Італії живе і працює близько півмільйона наших співгромадян, вони теж потребують захисту. Тепло поспілкувалися на зустрічі у Неаполі. Українці – єдиний народ. Всі ми душею і серцем вболіваємо за Україну, за скільки б тисяч кілометрів один від одного не знаходилися. Місцева громада зі своїх невеликих заробітків виділяє кошти на допомогу українській армії, приймає у себе поранених, які проходять реабілітацію. Єдине, про що мріють ці люди – повернутись до своїх родин на Батьківщину. Розказав їм, що ми зробили і що робимо, щоб кожен українець міг забезпечити себе та свою родину на своїй землі.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,українці,Італія,заробітчани,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.