Уряд виконає нашу вимогу про підвищення мінімальної зарплати

13 августа 2015, 09:39
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
2
132

Прем'єр-міністр Яценюк сьогодні відреагував на настійливу вимогу Радикальної партії про підвищення мінімальної заробітньої плати

На засіданні уряду він дав доручення провести відповідні розрахунки. Сьогодні мінімальна зарплата становить 1218 гривень і не підвищувалася останні два роки. Ми вимагаємо від уряду підвищити її до 3 тисяч гривень з одночасним зниженням до 15% Єдиного соціального внеску і податку на доходи фізичних осіб. Переконаний, що у комплексі ці кроки дозволять детінізувати зарплати, зменшити податковий тиск на підприємців, збільшити доходи бюджетів усіх рівнів і Пенсійного фонду. І головне: підвищення мінімальної зарплати збільшить реальні доходи наших громадян і їх купівельну спроможність, що позитивно вплине на економічний розвиток. Оце і є головна політика Радикальної партії.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,уряд,Арсеній Яценюк,заробітна плата,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.