Куди рухається Путін

11 августа 2015, 19:27
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
231

Голосування в 2008 році у Верховній Раді за засудження агресії Росії проти Грузії очевидно, що не зупинило б саму агресію

Так, як сьогодні голосування різних міжнародних структур не стримують агресію Путіна проти України. Путіна зупинить тільки сила! Але те голосування в 2008-му в Раді, якби воно було успішним, продемонструвало б усьому світу нашу солідарність із братньою Грузією. Замість підтримки з боку тодішнього прем'єра Юлії Тимошенко Путін мав отримати від неї обструкцію і засудження. І якби увесь світ разом із Україною ще в 2008-му, замість того, щоб умиротворяти Путіна, вжив рішучих заходів, щоб зупинити його, я переконаний, що сьогодні не було б російської окупації Криму і війни на Донбасі. Відчувши свою безкарність після нападу на Грузію, Путін пішов війною на Україну. Якщо ми його усі разом не зупинимо в Україні - він піде далі. Це мають усвідомлювати в усіх світових столицях. Орієнтир, на який рухається Путін - Трептов-парк у Берліні, де стоїть пам'ятник Невідомому радянському солдату. Якщо комусь мій прогноз видається фантастичним - згадайте, що російські солдати вже кілька разів брали Берлін.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Путін,війна,Грузія,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.