Історія, яку дуже хочуть забути брехливі політики (ВІДЕО)

10 августа 2015, 21:26
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
87

Історія, яку дуже хочуть забути брехливі політики, але мають обов'язково пам'ятати українці, щоб знову не наступати на путінські граблі
Сьогодні це виглядає парадоксально, але у вересні 2008 року український парламент не зміг прийняти жодного рішення щодо війни Росії проти Грузії. Керівник фракції "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко наполягав на прийнятті проекту постанови, яким Росія визнавалася агресором і засуджувався напад на Грузію. Але фракція БЮТ категорично відмовилася засудити Росію за агресію проти Грузії навіть у м’якій формі, як це зробив Європейський Союз. Тоді БЮТ відмовився голосувати за відповідну Заяву парламенту, а керівник фракції Іван Кириленко навіть публічно заявив, що "агресію почала Грузія". Це стало однією з причин розвалу тодішньої демократичної більшості в парламенті та руйнівного розбрату в проєвропейському таборі. На додачу, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на засіданні РНБО 26 вересня 2008 року відмовилася підтримати ряд рішень про підвищення обороноздатності України, зокрема, і щодо збільшення фінансування армії. 

Схожим чином діяв і конкурент Тимошенко за роль головного фаворита Путіна в Україні Віктор Янукович, який на посаді Президента України розвалював армію та спецслужби. В тому числі призначав громадян Росії міністром оборони України та головою СБУ, чим спричинив вкрай руйнівні наслідки для обороноздатності країни, які українцям доводиться відхаркувати з кров’ю сьогодні.

Великий українець Максим Рильський колись геніально зазначив: «Хто не пам’ятає минулого, не заслуговує на майбутнє». То ж пам'ятаймо!

 


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: БЮТ,СБУ,Росія,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Історія України,Путін,Ляшко РПЛ,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.