На виборах не повинні перемагати найбагатші

7 августа 2015, 22:19
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
41

Разом з колегами зареєстрував законопроект, яким пропоную заборонити політичну рекламу

Це дозволить урівняти в правах усіх учасників виборчого процесу. Відсутність у законодавстві ефективних обмежень фінансових витрат кандидатів на передвиборчу агітацію в ЗМІ та зовнішню політичну рекламу призводить до того, що більш забезпечені кандидати можуть дозволити собі придбати більше часу для агітації в ефірі, розмістити більше білбордів, і як результат – отримати ширшу підтримку суспільства, не докладаючи зусиль до змістовного роз’яснення своєї програми.
У більшості країн Західної Європи платна передвиборча агітація на телебаченні та радіо повністю заборонена. Україна повинна також рухатися цим шляхом. Передвиборча кампанія не повинна перетворюватися на змагання по кількості портретів політиків на стовпах. Та й дітям корисніше подивитися по телевізору на ніч добру дитячу казку, ніж казки, які розповідають кандидати перед виборами.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: реклама,законодавство,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,Європа,агітація,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.