Як зробити Генпрокурора незалежним

3 августа 2015, 23:07
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
70

Робоча група з питань судової реформи при Президентові України запропонувала внести зміни до Конституції і позбавити Верховну Раду права висловлювати недовіру генпрокурору

В Україні, де генпрокурор призначається Президентом і виконує його вказівки, часто не законні і політично мотивовані, відсутність можливості парламенту висловити недовіру генпрокурору призведе до свавілля прокуратури і встановлення диктатури Президента, який використовуватиме прокуратуру для розправи з політичними опонентами. Пропоную Президенту підтримати мій із Єгором Соболєвим законопроект про призначення генпрокурора за результатами відкритого громадського конкурсу. Це дасть можливість мати реально незалежного генпрокурора як від Президента, так і від парламенту.

Фракція Радикальної партії продовжує збирати підписи депутатів за відставку Шокіна. Вже є 112 підписів. Не вистачає 38 (треба 150), щоб Рада розглянула це питання. Досі не підтримали нашу ініціативу фракція Батьківщини, більшість БПП і НФ. Друзі, вплиньте на депутатів, які кришують генпрокурора.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат Украіїни,

Лідер Радикальноїї партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,парламент,ГПУ,Радикальна партія,генпрокурор,Україна,Олег Ляшко,Єгор Соболєв,Конституція,фракція РПЛ,Виктор Шокин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.