Чиє б мичало...

24 июля 2015, 20:28
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
234

«Смотрящій» за фракцією БПП Ігор Кононенко заявив, що він закликатиме своїх колег по фракції голосувати за зняття депутатської недоторканності, затримання і арешт мого побратима Андрія Лозового

В його діях, нібито, міститься відкритий кримінал. 
Сам Кононенко – був депутатом Київради спочатку від Блоку Леоніда Черновецького, і був його шестьоркою, пізніше став депутатом Верховної від Блоку Петра Порошенка, і зараз виконує при Президенті ту саму функцію. Дехто стверджує, що він сам нічого не говорить, а тільки повторює те, що каже Президент.
Нам відомо про масу кримінальних і напівкримінальних діянь вчинених Кононенком та його оточенням. Він брав активну участь в розграбуванні Києва за часів Черновецького. Більше того, деякі власники кримінального бізнесу платять йому і зараз. 
В понеділок підготуємо і подамо заяву про скоєння злочину народним депутатом Ігорем Кононенком з переліком всіх відомих нам фактів його кримінальної та напівкримінальної діяльності. Розгляд цієї заяви стане тестом не для Шокіна – про нього немає що говорити, а для Сакварелідзе. Переконаний, що, як непідкупна людина, Давид дасть вірну оцінку кримінального шляху Ігоря Кононенко та відповідно відреагує.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,прокуратура,ГПУ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Черновецький,фракція РПЛ,Блок Петра Порошенко,Виктор Шокин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.