Чому Греції міжнародні кредитори йдуть на поступки, а нам - ні?

19 липня 2015, 23:43
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
337

Глава МВФ пані Лагард запропонувала реструктуризувати борг Греції


МВФ пропонує продовжити строк погашення боргу і пільговий період, упродовж якого Греція може не платити кредиторам. Зниження процентів по заборгованості також дозволило б зробити грецький борг "стійкішим", заявила глава МВФ. Ці кроки, на думку пані Лагард, дозволять уряду Греції провести реформи, які сприятимуть росту її економіки.
Україна просить міжнародних кредиторів те саме, що й Греція - реструктуризації зовнішнього боргу. Адже цього року ми маємо сплатити зовнішнім кредиторам астрономічну суму 354 мільярди гривень. До того ж наша країна, на відміну від Греції, одночасно з проведенням болючих реформ протистоїть російській військовій агресії. Але Греції міжнародні кредитори йдуть на поступки, а нам ні.
Як бачимо на прикладі Греції, єдина можливість змусити кредиторів домовлятися - це оголосити дефолт. Закликаю уряд Яценюка зробити це, гірше вже не буде. В умовах війни і економічної розрухи в першу чергу треба не сплачувати сотні мільярдів кредиторам, а створювати робочі місця для мільйонів українців, щоб вони могли прогодувати себе і своїх дітей. Уряд спочатку має подбати не про зарубіжних товстосумів, а про власних громадян!
Тому або наші зарубіжні друзі нарешті перейдуть від слів до діла і спишуть нам хоча б частину боргів, або - дефолт заради порятунку України!


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: МВФ,дефолт,РПЛ,Радикальна партія,кредит,Україна,Олег Ляшко,Греція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.