Розповім Президенту, що таке корупція

9 июля 2015, 10:41
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
470

Президент Порошенко вважає корупцією прийняття закону про реструктуризацію валютних кредитів

Корупція, Петре Олексійовичу, це коли Ви тримаєте на посаді голови Нацбанку Гонтарєву, яка обвалила курс до 30 гривень за долар, внаслідок чого одиниці наближених загребли мільярди, а мільйони людей втратили останні заощадження.
Корупція, Петре Олексійовичу, це коли Ви тримаєте на посаді генпрокурора Шокіна, який дозволив утекти Клюєву.
Корупція, Петре Олексійовичу, це коли Ви дозволяєте ховатися за депутатськими мандатами членам банди Януковича, натомість Генпрокуратура переслідує депутатів-патріотів.
Корупція, Петре Олексійовичу, це коли Ви перед президентськими виборами таємно від суспільства змовляєтеся у Відні з олігархом Фірташем.
Корупція, Петре Олексійовичу, це коли Ви дозволяєте продовжувати грабувати Україну російському олігарху Григоришину та іншим, у той час, як Росія вбиває наших громадян.
Корупція, Петре Олексійовичу, це коли Президент країни в умовах глибокої кризи багатіє за рік у 7 разів, а більшість громадян очолюваної ним країни живуть за межею бідності.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,корупція,Радикальна партія,Олег Ляшко,бізнес,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.