Так ми корупцію не здолаємо

23 июня 2015, 23:00
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
89

Щойно закінчилося засідання Національної ради реформ


Серед інших обговорювалося питання боротьби з корупцією. Серед десятків учасників засідання - міністр екології Ігор Шевченко, про корупцію якого останній тиждень говорить уся Україна. Я запропонував Президенту Порошенку продемонструвати, що його слова не розходяться із справами і дати команду генпрокурору негайно арештувати Шевченка прямо в залі засідань. Сказав Президенту, що вважаю приниженням сидіти за одним столом із корупціонером і водночас розказувати про боротьбу з корупцією. Президент, на жаль, мою ініціативу по Шевченку не підтримав.
На засіданні також був присутній Михайло Саакашвілі. Я звернувся до нього з питанням: "Пане Михайло, якби у вас у Грузії міністр вашого уряду літав літаком олігарха, чи сидів би він зараз за цим столом?" Саакашвілі дипломатично промовчав, лише посміхнувся. Схоже, що затхле повітря наших чиновницьких коридорів погано впливає навіть на закордонних реформаторів.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальнї партіі

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Міхеїл Саакашвілі,Петро Порошенко,Грузія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.