Наше головне завдання - захист соціальних прав громадян!

22 июня 2015, 18:11
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
50

Радикальна партія послідовно втілює в життя свою програму


Два головні пріоритети нашої економічної політики - створення умов для розвитку економіки та її соціалізація, тобто справедливий, орієнтований на потреби громадян розподіл плодів економічного зростання. Коротко розповім, що вже вдалося зробити за кожним напрямом.

Відновлення економічного зростання

• Ініційовані РПЛ та прийняті Верховною Радою закони про масштабну енергомодернізацію вперше за 24 роки незалежності України створюють умови для 20-40% економії енергоресурсів у 100 000 бюджетних установ та дають можливість без жодної копійки бюджетних капіталовкладень,виключно за рахунок залучення приватних інвестицій вийти на економію 1 млрд куб. м. газу на рік у масштабах країни.

• Прийнятий парламентом закон про зменшення навантаження на фонд оплати праці, який скорочує ЄСВ більш ніж вдвічі (з 37% до 16%) – виконання ще однієї ключової вимоги програмиРПЛ і перший вагомий крок до детінізації заробітних плат, а отже забезпечення можливості отримання пенсій.

• Прийнятий Верховною Радою закон про зменшення ПДФО, який зараз знаходиться на підписі у Президента, знижуєподаток на доходи фізичних осіб в інтервалі від 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати з 20% до 15%. Таким чином, всі хто отримує заробітню платню до 20 тис. грн, тобто практично всі українці, сплачиватимуть ПДФО в розмірі лише 15%. 

• Прийнятий парламентом у першому читанні ініційований РПЛ законопроект 2004 про зменшення податкового тиску на платників податків обмежує права контролюючих органів та посилює захист інтересів платників податків, в тому числі тимчасово звільняючи малий бізнес від сплати штрафних санкцій.

• Прийнятий Верховною Радою у другому читанні законопроект 1558-1 про реструктуризацію валютних кредитів дозволить валютним позичальникам позбутися довічного боргового ярма за рахунок перерахунку їх зобов’язань.

• Ініційований РПЛ законопроект 1718 про застосування реєстраторів розрахункових операцій передбачає скасування обов'язкового застосування касових апаратів платниками єдиного податку другої та третьої груп, що значно зменшує тиск на фізичних осіб-підприємців.

• Прийнятий парламентом закон про захист підприємців та працівників при реорганізації підприємств ліквідувавштучні бюрократичні норми, через які підприємства з мережею філіалів не могли провести реорганізацію, зокрема,без звільнення працівників.

• Закон про вирішення проблеми “форми 4” (подання інформації про кінцевих бенефіціарів), який врятував сотні тисяч підприємців від 8-тисячних штрафів і на 4 міс. відтермінував строк подання підприємцями відомостей про кінцевих бенефіціарних власників і суттєво звузив коло тих, хто має подавати такі відомості. 

• Прийнятий парламентом ініційований РПЛ закон щодо кворуму загальних зборів акціонерних товариств з мажоритарними корпоративними правами держави повернув реальний державний контроль над "Укрнафтою" та ще більш ніж 10 стратегічними підприємствами, створивши умови для додаткових багатомільярдних надходжень до бюджету.

• Прийнятий парламентом у першому читанні ініційований РПЛ законопроект 2844 щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку мережі індустріальних парків в Україні забезпечить умови для залучення інвестицій та будівництва нових виробництв і створення нових робочих місць в Україні.

• Законопроект 1362 (прийнятий ВР, але досі не підписаний Президентом) про заборону експорту необробленої деревини на 10 років кладе край безконтрольному вивозу українського лісу-кругляку за безцінь за кордон і гарантовано забезпечує вітчизняні деревообробні підприємством необхідною їм сировиною для виробництва готової продукції – меблів, паперу тощо.

• Прийнятий парламентом у першому читанні ініційований РПЛ пакет законопроектів про відродження деревообробної галузі тимчасово звільняє українські підприємства від сплатиімпортного мита та ПДВ на виробниче обладнання, щоб вони могли скористатися мораторієм на експорт лісу-кругляку та модернізувати й розширити вітчизняне виробництво, створитидесятки тисяч нових робочих місць.

• Зареєстровавши у парламенті проект постанови №1884 про реструктуризацію державного боргудепутати-радикали змусили уряд розпочати нарешті перемовини із зовнішніми кредиторами з метою зняття боргового зашморгу з Української держави – списання 15 мільярдів доларів державних боргів. Вивільнені таким чином десятки мільярдів гривень щорокубудуть спрямовані на підвищення соціальних стандартів ірозвиток вітчизняної економіки. 

 

Головні соціальні ініціативи РПЛ

• Однією з найважливіших ініціатив РПЛ є індексація заробітних плат і пенсій. Ми вимагаємо від уряду, щоб таке підвищення доходів громадян відбулося вже найближчим часом. Радикальна партія також вимагає скасування 15% податків на пенсії працюючим пенсіонерам. Ми також вимагаємо подолати вето Президента на ініційований РПЛ і прийнятий парламентом закон, який дозволяє жінкам у 55 років виходити на пенсію за умови наявності 30 років трудового стажу. У випадку подолання вето Президента цей закон набуде чинності. 

• На вимогу депутатів фракції РПЛ з 1 червня 2015 року вперше за 24 роки незалежності України ліквідовані “спеціальні пенсії” - тепер усі високопосадовці і працівники контролюючих органів: депутати, міністри, прокурори, судді, податківці, держслужбовці - отримуватимуть пенсії у загальному порядку, так саме як інші громадяни України: лікарі, шахтарі, сталевари та ін.

• Ініційований РПЛ та прийнятий парламентом закон про автоматичне нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідамнадає 14 мільйонам українців реальну можливість отримати житлово-комунальні субсидії, звільняючи їх від необхідності заповнювати будь-які “папірці” для отримання субсидій і стояння в багатогодинних чергах.

• Ініційований РПЛ та прийнятий парламентом за основу законопроект 2074а про підвищення соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімейпередбачає нарахування їм житлово-комунальних субсидій без врахування отримуваного ними військового забезпечення, щогарантує учасникам АТО та їх сім’ям нарахування житлово-комунальних субсидій.

• Парламент прийняв ініційований РПЛ закон про звільнення від сплати військового збору усіх учасників АТО.

• Ініційований РПЛ та прийнятий парламентом закон про продовження строку мораторію на відчуження гуртожитків захистив конституційні права на житло мешканців гуртожитків, унеможливлюючи їх виселення.

• Ініційований РПЛ та прийнятий парламентом закон про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей передбачив отримання такої допомоги в тому числі постраждалим на Майдані, які не встигли отримати її у 2014 році.

• Прийнятий парламентом закон щодо державного визнання статусу осібякі захищали незалежністьсуверенітет та територіальну цілісність України поширив чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на сім'ї добровольців та працівників підприємств, установ чи організацій, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час залучення та участі в АТО.

• Ініційований РПЛ та прийнятий парламентом закон повернув у повному обсязі пенсії працюючим пенсіонерам-науковцям.

• Ініційований РПЛ та прийнятий парламентом у першому читанні законопроект 2276 щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності знімає податковий тягар (податок на прибуток, податок на нерухомість, земельний податок) зі шкіл та дитячих садочків для здешевлення їх послуг та забезпечення умов більш широкого доступу населення до них.

Однак мушу щиро визнати, що зроблено ще не достатньо  порівняноз тим, що ми запланували. Найголовніше - ми досі не добилися від Президента, уряду та Нацбанку зміни економічної та кредитно-грошової політики в інтересах українських підприємців та громадян. Але незважаючи на спротив, Радикальна партія і наша фракція у парламенті все одно добиватиметься втілення нашої програми, мета якої - забезпечення економічного зростання та добробуту громадян.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
​Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: законопроект,парламент,енергетика,реструктуризація,Радикальна партія,кредити,зарплата,Україна,Олег Ляшко,економіка,мораторій,освіта,пенсії,податки,експорт,підприємці,держслужбовці,деревина,субсидії,гуртожиток,фракція РПЛ,тарифи ЖКГ,акціонерні товариства,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.