Спецпенсій більше немає (ВІДЕО)

1 июня 2015, 23:57
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
152

1 червня 2015 року - історичний день!
Набула чинності ініційована Радикальною партією норма закону, якою ліквідовано спеціальний порядок нарахування пенсій в Україні. Відтепер депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, державним чиновникам, податківцям, митникам тощо - усім пенсія буде нараховуватися на загальних підставах за єдиним законом, як мільйонам простих смертних. 
Відновлення справедливості у порядку нарахування і призначення пенсій - це лише перший крок у захисті пенсійних прав громадян. Далі Радикальна партія наполягатиме, щоб працюючим пенсіонерам повернули 15 відсотків пенсії, яку з них зараз вираховують. Також вимагаємо подолання вето Президента Порошенка на наш закон, який дає право жінкам у 55 років виходити на пенсію за умови наявності у них 30 років трудового стажу. Також ми ініціюємо зміни до пенсійного закону, щоб пенсія нараховувалася залежно від робочого стажу і умов роботи.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: законопроект,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,пенсії,пенсіонери,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.