Спецпенсій більше немає (ВІДЕО)

01 червня 2015, 23:57
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
152

1 червня 2015 року - історичний день!
Набула чинності ініційована Радикальною партією норма закону, якою ліквідовано спеціальний порядок нарахування пенсій в Україні. Відтепер депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, державним чиновникам, податківцям, митникам тощо - усім пенсія буде нараховуватися на загальних підставах за єдиним законом, як мільйонам простих смертних. 
Відновлення справедливості у порядку нарахування і призначення пенсій - це лише перший крок у захисті пенсійних прав громадян. Далі Радикальна партія наполягатиме, щоб працюючим пенсіонерам повернули 15 відсотків пенсії, яку з них зараз вираховують. Також вимагаємо подолання вето Президента Порошенка на наш закон, який дає право жінкам у 55 років виходити на пенсію за умови наявності у них 30 років трудового стажу. Також ми ініціюємо зміни до пенсійного закону, щоб пенсія нараховувалася залежно від робочого стажу і умов роботи.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: законопроект,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,пенсії,пенсіонери,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.