Привітав дітей загиблих Героїв

1 июня 2015, 22:29
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
76

Сьогодні у Білій Церкві зустрівся із дітьми і рідними загиблих військовослужбовців 72-ї бригади Збройних Сил України.


На жаль, спілкуватися і вітати дітей загиблих Героїв довелося на вулиці, бо командування бригади чомусь не дозволило їм зайти до клубу частини. Вважаю цей факт глумлінням над світлою пам'яттю загиблих і неповагою до живих. 
Не зважаючи на це, зустріч була дуже теплою і щирою. Вручили дітям подарунки, а дорослим - невелику грошову допомогу. Обов'язок кожного - підтримувати і допомагати сім'ям полеглих Героїв. Водночас люди скаржилися, що міський голова відмовляє їм у наданні земельних ділянок під забудову. Багато сімей загиблих живуть у гуртожитках, значна частина досі не отримала статусу учасника бойових дій і належних виплат. Я з цього приводу вже переговорив із керівництвом Міноборони. Також сподіваюся, що у першу чергу квартири, які зараз придбаватиме відомство, отримають сім'ї загиблих і інвалідів війни.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Біла Церква,війна,герої,військовослужбовці,фракція РПЛ,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.