Зупинка ТЕС на совісті Демчишина

25 мая 2015, 20:12
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
230

В Україні сьогодні зупинилося кілька ТЕС через дефіцит вугілля


Такої ситуації, як нині, в енергетиці не було останні 15 років. Це наслідки антидержавної політики міністра енергетики Демчишина, про яку ми вже кілька місяців попереджаємо суспільство. Ця політика Міненерго по знищенню власної вугільної та енергетичної галузі в підсумку призведе до того, що на зиму 2016 року нам доведеться закуповувати вугілля і електроенергію у Росії, на що ми вимушені будемо потратити мільярди бюджетних гривень. Така політика в енергетичній сфері становить реальну загрозу національній безпеці України, бо робить нас ще більш залежними від агресора.
Про негативні наслідки "господарювання" Демчишина я неодноразово публічно попереджав Президента Порошенка. На жаль, адекватна реакція відсутня. І це реальна проблема для України.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: енергетика,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,фракція РПЛ,міністерство,вугілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.