Анджей, перемагай

25 мая 2015, 19:54
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
79

Згідно даних екзит-полів у другому турі президентських виборів Польщі перемагає кандидат від партії "Право і справедливість" Анджей Дуда


Це буде і наша перемога, друзі.
При всій повазі до Броніслава Коморовського, при тому, що для свого народу він патріот і державник, а для нашого - друг і симпатик. Менше з тим, жорстка проукраїнська позиція Дуди не може нас не радувати.
Він прихильник відправки польських військових допомагати українцям визволяти свою землю: "Якщо наш сусід і наш стратегічний партнер воює з нашим спільним ворогом, то хіба не треба їм реально допомогти?".
На жаль, ще не встиг із ним познайомитись. Хоча у нас багато спільного: Анджею, як і мені, 43 роки, він теж юрист за освітою, теж консерватор за переконаннями, теж прихильник сильної держави і сильної армії.
В історії стосунків наших народів було багато непростих сторінок. Але в роки сьогодення поляки чи не найбільші друзі України у світі. Тому дай їм Боже розумного відважного президента, який і нам допомагатиме.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Польща,Радикальна партія,Коморовський,Україна,Олег Ляшко,вибори,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.