Краще пізно, ніж ніколи

19 мая 2015, 19:46
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
195

Ну, нарешті!

Вже пів року наша команда криком кричить про реструктуризацію боргів. Це мільярди гривень, розкрадені бандою Януковича, які можна і треба спрямувати на виплату пенсій, зарплат бюджетникам, стипендії та інші соціальні виплати українцям. Значна частина цих коштів – це так звані борги Росії. Наша позиція: жодної копійки не платити країні-агресору, поки нога окупанта топче нашу землю! 

Тривалий час нас не чули, але краще пізно, ніж ніколи. Уряд нарешті наважився на рішучі кроки по реструктуризації зовнішнього боргу. Ситуація в країні надто важка, щоб так довго наважуватися на сміливі, але правильні рішення. Але, слава Богу, хоч так.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,реструктуризація,Радикальна партія,борги,бюджетники,Україна,Олег Ляшко,соціальні виплати,стипендії,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.