Реструктуризація боргів або дефолт

12 мая 2015, 23:34
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
3
391

Мінфін повідомляє, що зовнішні кредитори України відмовляються вести переговори про реструктуризацію наших боргів

У державному бюджеті України на 2015 рік на обслуговування та погашення зовнішніх боргів передбачено астрономічну суму в 344 (!!!) мільярди гривень. Якщо США, Євросоюз і МВФ хочуть реально, а не на словах допомогти реформам в Україні, вони мають погодитися на відстрочку хоча б на 5-7 років платежів по нашим боргам, а ще краще - списати їх, як це зробили Польщі в 1991 році і багатьом іншим країнам. 

Україна відбиває російську агресію, долає глибоку економічну прірву, тому зараз платити нам немає чим. Якщо зовнішні кредитори не погодяться на реструктуризацію боргів - уряд має оголосити дефолт. А 344 мільярди гривень спрямувати на відновлення вітчизняної економіки шляхом створення мільйонів робочих місць. Іншого варіанту просто не залишається.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,США,Росія,Радикальна партія,кредит,Україна,Олег Ляшко,Євросоюз,агресія,фракція РПЛ,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.