Радикальна партія пропонує нову економічну політику

20 апреля 2015, 11:24
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
162

2014 рік великі і середні підприємства України закінчили зі збитками понад 400 млрд грн, тоді як у 2013 році вони отримали прибуток до оподаткування майже 40 млрд грн


Найбільші збитки – понад 150 млрд грн – понесла промисловість, “серце економіки”.

Це значить, що економіка працює в режимі проїдання. Це навіть не рецесія, це справжня економічна депресія, яка супроводжується неприпустимим безробіттям. І це результат не тільки військової агресії Росії, а й недолугої економічної та кредитно-грошової політики. І це неможливо виправити закордонними кредитами чи дерегуляцією.

Радикальна партія наполягає на зміні економічного курсу України. Потрібен невідкладний перехід від “заморожування” власної економіки наддорогими кредитами, непідйомними податками та скороченням державних видатків розвитку до потужного “розігріву” національної економіки через масштабне спрямування здешевлених кредитів у реальний сектор економіки, встановлення податкових стимулів для нових виробництв, розгортання мережі індустріальних парків, здійснення експортної експансії, реалізацію державної програми подолання масового безробіття.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,економіка України,безробіття,експорт,фракція РПЛ,виробництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.