Українська влада потурає агресору

12 апреля 2015, 11:11
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
1
301

Українська влада продовжує наполегливо виконувати одну із вимог Путіна, передбачену Мінськими протоколами, про ліквідацію "незаконных вооруженных формирований"

Сьогодні за наказом Міноборони із Пісок біля Донецького аеропорту виводиться добровольчий батальйон ОУН. Прес-служба Міноборони повідомила, що перебування на передовій цього батальйону, який не входить до складу Збройних Сил, "не дозволяло Україні в повній мірі виконати Мінські домовленості".

Тим часом Росія зосередила на кордоні з Україною 53 тисячі військовослужбовців, до 420 танків, 500 артсистем, 380 літаків, 130 гелікоптерів. Про це повідомив заступник командуючого АТО Валентин Федічев. За таких обставин ліквідація українською владою на догоду агресору боєздатних добровольчих підрозділів суттєво знижує рівень обороноздатності і загрожує національній безпеці України.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: оборона,ОУН,РПЛ,Радикальна партія,договори,агресія,національна безпека,ЗСУ,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.