Звернення до кредитного майдану України

02 квітня 2015, 12:51
Власник сторінки
Громадський діяч, підприємець, еколог.
0

Шановні Співвітчизники, громадяни які постраждали від не ефективної монетарної політики, звертаюсь до Вас з пропозицією долучитись до проекту, мета якого полягає в фінансовій безпеці суспільства.

Наразі в Україні склалась доволі важка ситуація. Війна на сході, економічна та політична нестабільність останніх років значно зменшила рівень довіри громадян до системоутворюючих інституцій в тому числі державних. Сукупність факторів починаючи з кризи 2008 року, періоду затяжної економічної нестабільності та відкрито кримінального способу ведення державних справ протягом режиму Януковича, створили патову ситуацію яка загрожує станом дефолту для економіки України. Також слід враховувати що по очікуванням світових експертів наступна ступінь циклічного розвитку економіки світу, або наступна криза може початися в 2017 році, і Україна має підготувався до такого варіанту розвитку подій.

Одна з найбільших проблем – це відсутність можливості керівних фінансових арбітрів в країні (Національний банк, міністерство фінансів, кабінет міністрів) реалізувати монетарну політику таким чином, щоб повернути довіру громадян до фінансових інструментів держави, в тому числі до національної валюти. Як наслідок ми спостерігаємо галопуючу інфляцію, яка може перерости в гіперінфляцію в найближчий час, і нажаль дії національного банку лише посилюють ці тенденції. В такій ситуації довіра населення до національної валюти значно зменшується, додатково поглиблює кризу стан банківської системи в державі.

На сьогодні по оцінкам експертів близько 12,5 мільйонів Українців мають проблеми у взаємовідносинах з банками, а це майже 80% працюючого населення в Україні. Більша частина працюючих громадян або не можуть повернути кредит до банку з різних причин, або не можуть отримати власні депозити у зв’язку із неплатоспроможністю банку. Така критична ситуація складалась роками, із-за непродуманої а інколи навіть відкрито кримінальної політики провідних фінансових інституцій держави. Якщо терміново не врегулювати цю ситуацію, це призведе до жахливих наслідків як для банківської системи, так і для фінансової системи країни загалом.

Єдиним логічним виходом в ситуації що склалася є створення проміжної адміністративно-фінансової інституції, яка змогла би виступити представником інтересів громадськості перед державою і банками в питанні врегулювання проблемних відносин. Для громадян які не можуть повернути депозити – це можливість для об’єднання зусиль та збільшення рівня впливу на фінансові інституції, для тих людей які мають проблеми з кредитами – це можливість реструктуризації боргу, та пошуку інших методів виходу із ситуації, для громадянського суспільства – це можливість контролю та участі в фінансовій системі держави і як наслідок можливість подолання фінансової кризи. Така інституція буде діяти за активної участі громадськості та виступить посередником, або представником інтересів громадян перед банками, і враховуючи масштаб проблеми вона зможе дозволити собі команду професійних юристів та лобістів які будуть здатні знайти вихід із кризового стану.

Базові кроки для реалізації проекту:

·                       Створення адміністративно-фінансової інституції яка може представляти інтереси громадян у взаємовідносинах з банками

·                       Створення call-центру та центру юридичної підтримки для громадян ошуканих банками.

·                       Створення єдиної бази ошуканих вкладників та громадян з проблемними кредитами.

·                       Запуск активної рекламної компанії серед населення для збільшення кількості учасників проекту.

·                       Створення механізму взаємо зарахування активів та грошових коштів без участі банку через господарські суди України.

·                       Доступ до бази активів банку, їх подальша реалізація для компенсації грошей вкладникам згідно діючого законодавства.

·                       Створення механізму реалізації взаємовідносин між вкладниками та боржниками використовуючи можливості існуючої валюти (гривні), та залучення синтетичної валюти (або кошика валют) для таких взаємовідносин.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.