Нове обличчя міста Ірпінь на Київщині

1 апреля 2015, 14:46
Міський голова Ірпеня Київської області, голова політичної партії «Нові обличчя»
0
172

За містом європейського зразка не треба їхати в інші країни – його треба зводити у себе на Батьківщині, – переконаний мер Ірпеня. В Ірпені ми припинили розмови про покращення, а почати щодня багато пр

Сьогодні місто ожило, заворушилося, наповнилося не просто сподіваннями і мріями, а нарешті – їх реалізацією. Так, це сміливо – надзвичайно сміливо у час, коли у країні – чергова хвиля глибокої економічної кризи та ще й на тлі серйозних соціально-політичних проблем – закладати нове життя у невеликому передмісті Києва. Ми взяли на себе таку відповідальність.Лише за три місяці у місті, раніше відомому чисельними екологічними скандалами, облаштували три сквери і розпочали масштабну реконструкцію міських парку імені В. Правика та парку «Дубки». Протягом короткого часу нам вдалося збудувати унікальну дитячу поліклініку, схожу на затишний центр дитячих розваг, яку місцеві журналісти назвали «музеєм здоров’я». Збудували її за рахунок пайової участі місцевих забудовників, які вперше за багато років почали активно долучатися до розвитку інфраструктури міста. Ми припинили корупційні схеми і забудовники почали довіряти міській владі.

Максимальне прагнення до чистоти, краси і безпеки відтворилося у спорудженні нових дитячих майданчиків, автобусних зупинок, світлофорів, яких ніколи раніше не було в Ірпені.

Зараз у місті скрізь кипить робота.

На тлі серйозних, але не зовсім помітних сторонньому оку процесів реформування житлово-комунального господарства, медицини, освіти, Ірпінь продовжує змінювати своє обличчя. Ремонтуються дороги, прокладаються тротуари і велосипедні доріжки, висаджуються кущі й дерева, прибираються старі неохайні кіоски і рекламні конструкції. Натомість з’являються нові сучасні об’єкти.

Зі змінами у Ірпені пропоную ознайомитися з допомогою фотофактів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Киевская область,Ирпень
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.