Україна фінансує війну проти себе (ВІДЕО)

30 марта 2015, 21:29
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
126

Разом з колегами по фракції РПЛ підготували законопроект, яким пропонуємо націоналізувати усе російське майно в Україні до того часу, поки не закінчиться військова агресія з боку Росії

Потім це майно можна буде або виміняти на українські об'єкти у Криму, або домовитися про інші взаємозаліки. Але це буде тільки після війни.

Сьогодні у Криму на мільярди вилучено українського приватного і державного майна, а ми адекватно не реагуємо. Сором і ганьба, що компанії російських олігархів досі заробляють на українцях, а потім, за наші ж гроші, нас убивають. Важко уявити, щоб гітлерівська Німеччина заробляла у воюючій Росії чи навпаки. А у нас це, на жаль, можливо. 

Для того, щоб перемогти у війні з Росією, Україна повинна захищатися, і націоналізація майна агресора – один з елементів такого захисту.

Попередньо Президент схвалив дану ініціативу. Наступного тижня фракція РПЛ у Верховній Раді наполягатиме на ухваленні документу у першому читанні, щоб за тиждень-два прийняти документ у цілому.


 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,олігархи,Крим,фракція РПЛ,майно
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.