Зливати добровольців - це безвідповідально і аморально

26 марта 2015, 22:21
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
3
166

Президент Порошенко має скасувати наказ про ліквідацію добровольчих підрозділів як такий, що становить пряму загрозу національній безпеці України

Виведення із передової на Сході і подальша ліквідація добровольчих підрозділів - це ще одна з вимог Путіна, яку, на жаль, виконує Президент Порошенко, разом із наданням особливого статусу окупованим територіям Донбасу і легалізацією російських терористів. 

Добровольці врятували Україну, коли в нас не було армії і спецслужб, тому зливати їх сьогодні - це безвідповідально і аморально. Але, найголовніше: розпуск добровольчих підрозділів підриває обороноздатність України, адже наївно сподіватися, що агресор зупиняться, коли доб'ється від української влади виконання своїх забаганок. Тому вважаю, що Президент Порошенко має скасувати наказ про ліквідацію добровольчих підрозділів як такий, що становить пряму загрозу національній безпеці України.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.