Останній шанс зупинити екологічну катастрофу

23 марта 2015, 22:57
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
127

Сьогодні на засіданні уряду за пропозицією міністра екології Шевченка вчергове знято з розгляду на доопрацювання проект розпорядження про затвердження проекту реконструкції очисних споруд у Бортничах

На ліквідацію в Києві екологічної бомби вже навіть не уповільненої дії уряд Японії виділив кредит у розмірі 1,1 мільярда доларів терміном на 40 років під 0,1% річних. Середа, 25 березня, - останній день, коли Україна має виконати всі вимоги для отримання японського кредиту. 

Якщо через безвідповідальність, нехлюйство і самодурство чиновників Україна втратить мільярд майже дармових доларів (!) - увесь уряд має бути негайно відправлений у відставку! Якби я був при владі, у мене б чиновники літали як драні віники. Я б не дозволив нікому ні на мить підставляти Україну. За законами військового часу міністр екології у кращому випадку вже б у кандалах копав траншеї під Артемівськом.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Київ,Бортничи,Олег Ляшко,екологія,Японія,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.