Заява РПЛ щодо рішення ВР про особливий статус окупованих територій

18 марта 2015, 19:59
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
142

Заява Радикальної партії Олега Ляшка щодо рішення Верховної Ради України про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей


Радикальна партія Олега Ляшка розцінює голосування у Верховній Раді України законопроектів про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей як національну зраду та капітуляцію перед ворогом.

17 березня 2015 р. увійде в історію українського парламентаризму як одна з чорних дат в його календарі. Так само як 16 січня 2014 р. – день голосування за драконівські закони, які мали встановити диктатуру Януковича, та 16 вересня2014 р., коли в таємному режимі був проголосований закон про особливий статус окупованої росіяйською армією частини Донбасу. Як 27 квітня 2010 р. – день ратифікації зрадницьких Харківських угод про продовження перебування Чорноморського флоту, який виконав функцію «троянського коня» та забезпечив проведення так званого референдуму в Криму і його подальшу анексію Росією. Як 24 жовтня 1991 р., коли була проголосована Заява про без’ядерний статус України, що визначила курс на наше одностороннє ядерне роззброєння та втрату ядерної зброї.

Вчора вже нова постмайданівська Рада повторно проголосувала за закон про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей та постанову про, фактично, визначення нового східного кордону України. Цей закон та постанова по-суті легалізують терористичні ДНР та ЛНР і є частиною реалізації ганебного плану Путіна-Меркель-Олланда.

Фракція Радикальної партії у парламенті виступила категорично проти здачі наших територій та проголосувала проти цих законопроектів.

Цими рішеннями розпочато впровадження в правове поле України тих значних політичних поступок Путіну, на які погодився Президент України під тиском Ангели Меркель та Франсуа Олланда у Мінську-2. Усе це фактично повторює 1938 рік, коли лідери Англії та Франції Чемберлен та Даладьє задля умиротворення Гітлера домагалися від президента Чехословаччини Бенеша погодитися на умови Німеччини здати Судетську область, але зрештою це призвело лише до повної капітуляції Праги перед Берліном і все одно не врятувало Європу від війни.

Радикальна партія наголошує на тому, що вона не є партією війни. Як і всі громадяни України, ми прагнемо миру. Але миру реального, а не ілюзорного.

Ми категорично не погоджуємося з ганебною політикою умиротворення агресора, яка спрямована на спроби задовольнити його апетити малими шматками території та політичними поступками нашим суверенітетом, у тому числі конституційним та адміністративно-територіальним устроєм нашої держави. Така політика лише демонструє слабкість, заохочує агресора до подальших дій та розпалює війну. Як пророче попереджав У.Черчілль у 1938 р. щодо політики умиротворення Гітлера, Англія і Франція "могли вибрати між війною і ганьбою. Вони вибрали ганьбу, але отримають і війну, і ганьбу".

Радикальна партія попереджає – голосуванням у Верховній Раді ми, на жаль, не уникаємо війни, як би на це не сподівалися Президент Порошенко, більшість українських депутатів та частина громадян України. Путін буде йти далі. І це вже засвідчили і вчорашня заява МЗС Росії про недостатність поступок, які містяться у проголосованих законопроектах, і погрози лідерів бойовиків про захоплення нових територій України.

Путін і Росія розуміють тільки силу і зупиняться лише там, де ми самі зупинимо агресора. Дипломатичне рішення міжнародної кризи, спричиненої російською агресією проти України, якого так прагнуть Європа та США, неможливе без всебічного посилення обороноздатності України та надання їй належної військової допомоги, передусім сучасних захисних видів зброї. Адже Україна сьогодні бореться не тільки за свою незалежність і територіальну цілісність, а й за мир і порядок у Європі зараз і в майбутньому.

Радикальна партія Олега Ляшка заявляє – агресори не зупиняються умиротворенням та політичними поступками, а війни, гарячі чи холодні, не виграються деклараціями, а лише сучасною зброєю та добре навченою армією, вмілою дипломатією, міжнародною солідарністю та жорсткими фінансовими і економічними санкціями, вірністю вищим цінностям, а також людським духом і готовністю до спротиву очевидному злу.

На цьому стоїмо і будемо стояти. Перемога буде за нами.

Слава Україні!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,Радикальна партія,Донецька область,Луганська область,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Крим,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.