Олігархи воюють мiж собою - це добре

12 марта 2015, 13:15
Лідер Радикальної партії
5
445

Олігарх Коломойський здав свого колишнього подєльника олігарха Пінчука із його тестем, колишнім Президентом України Кучмою


Коломойський стверджує, що щомісяця (!) платив цій парі 5 мільйонів доларів хабарів за те, щоб мати можливість за безцінь прихватизовувати державну власність. Тепер Коломойський законом про нацiоналiзацiю пропонує повернути державi "Укррудпром" та iншi вкраденi пiдприємства.

Це гарна iдея, яку фракція Радикальної партії однозначно підтримає. Але нагадаю, що бюджет також не отримує ні копійки дивідендів від продажу видобутої в Україні нафти. Влада підвищує громадянам тарифи за комунальні послуги, але не поспішає повернути собі цілу нафтовидобувну галузь, яку зараз контролює Коломойський.

Треба також розiбратися, яким чином потужна державна авіакомпанія МАУ раптом стала приватною? МАУ так само треба нацiоналiзувати і зруйнувати монополію Коломойського на ринку авіаперевезень. Тоді ціни на квитки стануть доступнішими, а українці зможуть більше подорожувати Європою та світом.

"Укрнафта","Укррудпром", МАУ та десятки інших - стратегiчнi для нашої держави пiдприємства, які були приватизовані олігархами за безцінь через корупційні схеми та хабарі. Тому вони мають бути повернуті в державну власність, щоб наповнювати валютою бюджет, а не кишені олігархів.

Що ж стосується звинувачень Коломойського на адресу Кучми і Пінчука, то вони безумовно мають стати предметом парламентського і прокурорського розслідування; відповідний законопроект про створення слідчої комісії я зареєструю ближчим часом. Корупціонери, які розікрали державну власність, мають сісти надовго!Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Укрнафта,РПЛ,МАУ,Радикальна партія,Олег Ляшко,олігархи,економіка України,Ігор Коломойський,Леонід Кучма,Пінчук,фракція РПЛ,підприємство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.