Гонтарєва – це не жінка, а вурдалака

6 марта 2015, 18:48
Лідер Радикальної партії
3
846

Голова Нацбанку заслуговує не на подарунок до 8 березня, а на відставкуМені сказали, що в переддень жіночого свята ображати жінку не можна. Так от, шановні, за 9 місяців свого головування Нацбанком Валерія Гонтарєва нагребла собі стільки, що ще, як мінімум 100 років, може зустрічати 8 березня в розкоші і безтурботності. В той час, коли звичайні жінки будуть пити чай на кухні і радіти, що чоловік з останніх заощаджень нашкріб на три тюльпани. Тож, ніяка вона не жінка, а звичайна злодюга. У злодіїв полу не буває. Гонтарєва - це вурдалака, яка п'є кров з української економіки.

Виступаючи з трибуни Верховної Ради, я про це їй сказав особисто і вкотре закликав колег  перестати виправдовувати її непрофесійність «важкою економічною ситуацією в країні» та відправити врешті у відставку.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: валюта,НБУ,Рада,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,гривня,долар,фракція РПЛ,Гонтарева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.