Фірташ спасатиме українську економіку?

4 марта 2015, 21:49
0
63

Англійські ЗМІ повідомили, що бізнес-партнери Фірташа, які мають з ним спільні інтереси по Групі DF

Зокрема Лорд Асквіт, повідомили про намір забезпечити допомогу у економічному порятунку України.
Окрім Асквіта в цю групу та споріднені структури входять колишні співвласники “Родовід-банку”, сім”я Деніса Горбуненка (зокрема його дружина Олена є бенефіціаром кількох компаній Фірташа), та інші особи, які є “елітою” європейського відмивання коштів.

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/uk-politicians-back-controversial-plan-to-modernise-ukraine-10084988.html

    Програма у відкриту ініційована Фірташем, який проводить перемовини з політичними діячами, як повідомляє преса, з відома Президента України Петра Порошенка та фактично від імені України(!).

    У проекті також бере участь Лорд Рісбі, партнер Фірташа по Британському українському товариству – організації, яку обходять стороною багато англійськіх парламентарів та навіть українське посольство. І це саме завдяки тому, що добре відомо, що проект створено та фінансується Фірташем, який через нього просував багато своїх власних ініціатив.

    Що планується “охопити проєктом”: торгівлю та забезпечення правосуддя (!) з чітким акцентуванням уваги на економічних питаннях.

Обізнані експерти називають те, що анонсується безпрецедентним та “outrageous!”. Я ж вважаю це природнім наслідком бездіяльності та імпотентності української правоохоронної системи.  
Від такого економічного порятунку Україна мала б рятуватися якомога швидше.  Адже йдеться про те, що особа, яка пов”язана з найкримінальнішими оборудками та є відповідальною за знищення економіки країни та розкрадання її майна, особа, що напряму зв”язана з Путіним та його оточенням, раптом ініціює проект економічного порятунку України та забезпечення правосуддя шляхом повернення українських активів?!
Дійсно, для нормальних людей це outrageous… Але важко сказати, що в нас відбувається нормально…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.