Рада - не політичний бордель

4 марта 2015, 21:32
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
4
407

Бійки у парламенті – це сором, але ще більший сором – політична проституція і тушкоробство

Фракція Радикальної партії безумовно засуджує застосування фізичної сили у стінах українського парламенту. Це справді сором, бо люди нас обирали для того, щоб ми захищали їхні інтереси законами, власним інтелектом, а не кулаками. Але ще більший сором  - повернення до зали українського парламенту політичної корупції, проституції і тушок.

Сергій Мельничук був обраний народним депутатом України від Радикальної партії Олега Ляшка. Але за блокування Міністерства оборони України в умовах війни, що прирівнюється до зради, він був виключений зі складу РПЛ. Вчора ця людина зайшла до олігархічної групи  Єремєєва, яка складається з колишніх регіоналів. Думаю, в залі немає жодної людини, яка думає, що тушка-Мельничук зайшов до олігархічної групи не за гроші. А якщо за гроші – то це політична корупція. Я хочу нагадати, що режим Януковича тримався на політичних тушках, яких висмикували з інших фракцій. Це була ганьба минулого українського парламенту. Власне, тушки були однією з причин Майдану, бо вони спотворювали волевиявлення суспільства.

Сьогодні наше спільне завдання – припинити політичну корупцію і політичну проституцію у Верховній Раді. Як казав німецький канцлер Бісмарк, «політичні проститутки не мають права керувати державою». 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,тушки,Радикальна партія,Олег Ляшко,олігархи,фракція РПЛ,Мельничук,Батальон Айдар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.