Відправили техніку на фронт

23 февраля 2015, 22:25
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
525

Сьогодні із Сергієм Скуратовським та Дмитром Ліньком передали бійцям на фронт 4 автомобіля і амуніцію
Тимчасове затишшя треба використати по максимуму для посилення армії. Ворог готується до наступу і ми маємо зустріти його у всеозброєнні.

Найбільше такої допомоги потребують бійці, які тримали оборону під Дебальцевим – майже вся техніка та особисті речі у них згоріли.

Майже кожного тижня направляємо на фронт партію допомоги. Поки Україна на виконання мінських домовленостей відводить зброю, ворог, натомість, нарощує свої сили. Зокрема, з Росії до України продовжує надходити військова техніка і жива сила, тож, цілком очевидно, що Путін концентрує сили для нового удару.

За моїм прогнозом, вони зараз спробують здійснити наступ і захопити Волноваху, Володарське для того, щоб зробити кільце навколо Маріуполя. Наступний крок – захоплення Маріуполя. Тому треба бути завжди готовими і треба використовувати відносне затишшя для того, щоб наростити максимально військові можливості. Згадуючи слова Черчилля, наша мета – мир, а єдиний шлях до неї – це сила.

Слава Україні! Смерть окупантам!

 

Олег Ляшко,
Народний депут України,
Лідер Радикальноі партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кремль,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,війна,фронт,Маріуполь,фракція РПЛ,окупація,Волноваха,Дебальцево
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.