Харківський теракт на совісті Кернеса

22 февраля 2015, 21:09
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
4
469

Навіть в святий день Прощенної неділі москалі продовжують вбивати людей


З болем у серці прочитав про теракт у Харкові. Але, крім співчуття близьким загиблим і люті до терористів, одна думка знову не дає спокою...

Нашій владі катастрофічно бракує рішучості. Просто катастрофічно. Це відчувається і щодо воєнної ситуації, і щодо ситуації всередині країни.

Цілком очевидно, що до теракту у Харкові має відношення мер міста, лідер місцевих ватніків Геннадій Кернес. Якби нашій владі вистачило мужності посадити цього московського агента раніше - можливо, цих вбивств і не було б. Тому у теракті в Харкові винні не лише терористи та їх господарі у Кремлі. Винні і ті можновладці, які не посадили Кернеса.

Нагадаю, харківський мер нещодавно відкрито заявив у пресі, що не вважає Росію країною-агресором, що є розбіжним з позицією української влади та народу в цілому. Раніше він брав участь у мітингах сепаратистів у Харкові, чим сприяв розхитуванню громадського спокою та підриву державного суверенітету. Якщо у нас такі заслані козачки представляють владу, тоді не зрозуміло, навіщо наші хлопці, у тому числі, харків'яни, гинуть на Донбасі. Я переконаний, що в умовах військового конфлікту, подібні заяви службовця місцевого самоврядування несуть в собі загрозу національній безпеці та територіальній цілісності України.
Тому я звернувся до Генпрокурора з вимогою притягти Кернеса до кримінальної відповідальності за ст.110-111 Кримінального Кодексу України.

Але Генпрокурор саджати ватніків не збирається.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,теракт,Кернес,сепаратизм,Росія,Харків,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.