Якби я був Президентом

21 февраля 2015, 19:48
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
5
2552

Якби я був на місці президента США Обами, то не вагаючись ні хвилини виділив Україні як мінімум 100 мільярдів доларів безповоротної фінансової допомоги на проведення реформ


А ще списав би усі борги України перед кредиторами; для США це копійки. Лише одне це рішення одразу повернуло б курс до 8 гривень за долар і, найголовніше, розбило б ущент усі плани Путіна по знищенню України з середини через дестабілізацію соціально-економічної ситуації.

Що стосується відбиття військової агресії Росії. На місці Обами я б не зважаючи на ризики (ситуація того варта) надав Україні всю зброю, яку вона просить, і визнав Україну стратегічним союзником, напад на якого означав би напад на США. Більше того: дав би команду передислокувати в Середземне і Чорне море ядерний флот і авіацію, привів їх у повну бойову готовність і поставив кремлівському диктатору ультиматум за 24 години звільнити Крим і прибратися до біса з Донбасу. Як колись Кеннеді поставив ультиматум Хрущову, щоб той прибрався з Куби. Зрозуміло, що це була б смертельна гра на нервах (як і в Карибську кризу), світ стояв би на грані! Але саме тому, що на грані, саме тому, що США продемонстрували б на ділі усю серйозність своїх намірів захистити Україну, Путін у підсумку відступив би, йому нікуди було б діватися.
Після цього я б виграв третій президентський термін, як Рузвельт, і отримав би ще одну Нобелівську премію за порятунок світу.

Описаний мною план дій - це насправді єдиний спосіб зупинити Путіна і уникнути великої війни. Поки США і Європа вагатимуться, а точніше умовлятимуть і умиротворятимуть Путіна за рахунок України, агресор йтиме далі. Путін діє сьогодні як Гітлер - він блефує, бере те, що йому дозволяють взяти. І сам дивується, як легко йому це вдається і відсутності реального спротиву. 

Зараз я реально шкодую, що на президентських виборах 2014 року зайняв третє місце, а не перше. Упевнений, що як Президент України переконав би лідерів цивілізованого світу діяти рішуче.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Обама,Росія,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Путін,війна,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.