Поверніть гроші Януковича

17 февраля 2015, 18:15
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
296

Кілька місяців я переконував Арсенія Яценюка почати переговори з кредиторами про реструктуризацію виплат по зовнішніх зобов'язаннях


В уряді визріли до цього вкрай потрібного Україні рішення лише після того, як ми з Віктором Галасюком зареєстрували в парламенті відповідний проект постанови. 

У бюджеті-2015 на виконання боргових зобов'язань передбачено майже 100 мільярдів гривень. Якщо міжнародна спільнота реально хоче допомогти Україні в проведенні реформ -має списати нам борг (як це зробили Польщі в 1991 році, списали 50 млрд доларів) або хоча б перенести на кілька років його виплату. І ще пропоную Євросоюзу та США негайно повернути в Україну заблоковані там гроші на рахунках Лазаренка і Януковича. Це мільярди доларів, вкрадені в Українського народу. Сьогодні вони нам вкрай треба для стабілізації економічної ситуації. Якщо реально хочете нам допомогти - поверніть нам наші гроші!

 

Украина в марте начнет переговоры по реструктуризации долгов

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Янукович,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,Арсеній Яценюк,Євросоюз,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.