П'ять запитань Президенту Бундестагу

16 лютого 2015, 20:14
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
331

Сьогодні разом з іншими керівниками фракцій – членів парламентської коаліції мав зустріч з Президентом Бундестагу Німеччини Норбертом Ламмертом, який відвідує Київ з офіційним візитом

Передусім я запевнив шановного гостя у тому, що ми високо цінуємо роль Німеччини та особисто канцлера Ангели Меркель у проведенні разом із США спільної позиції Заходу щодо збройної агресії Росії проти України та запровадженні економічних санкцій.

Водночас наголосив на кількох принципових для нас питаннях.

Перше, як свідчить історичний досвід Європи, зокрема Німеччини, політика умиротворення агресора, до якої схильні ще багато хто в Європі, є вкрай шкідливою. Спроби умиротворення агресора не приносять результату, вони приречені на поразку, оскільки насправді ведуть лише до розпалювання війни.

Друге, пошуки мирного рішення проблеми російської агресії за жодних умов не повинні відбуватися за рахунок України, зокрема її територіальної цілісності або конституційного устрою.

Третє, сподіваємося, що Німеччина у своєму прагненні миру не стоятиме на перешкоді ухваленню Адміністрацією США рішення про надання Україні всебічної військової допомоги, зокрема сучасної захисної зброї. Без сильної української армії нічого не варті і Мінські угоди, оскільки вони не будуть виконуватися державою-агресором – путінською Росією.

Четверте, складовою плану Путіна з розгрому України є економічний колапс України. Тож нам необхідна суттєва фінансова та економічна допомога з боку Заходу. Сподіваємося, що Німеччина застосує свій значний вплив на МВФ та інші міжнародні фінансові інституту для мобілізації такої допомоги.

П’яте, для українських громадян дуже важливим є як найшвидше запровадження Європейським Союзом безвізового режиму, що стане яскравим свідченням реальної, а не декларативної солідарності країн Європи з українцями в нашій боротьбі. Ми знаємо, що слово Німеччини з цього питання є одним з вирішальних і розраховуємо на позитивне рішення у найближчі місяці.

На завершення запевнив пана Ламмерта в тому, що ніхто і ніколи не переможе український народ. Ми також високо ціновуватимемо позицію Німеччини як нашого друга й запам’ятаємо це назавжди.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,МВФ,Росія,Радикальна партія,Бундестаг,Україна,Олег Ляшко,Німеччина,Путін,Європа,агресія,схід,фракція РПЛ,окупанти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.