Ліс треба саджати, а не рубати!

5 февраля 2015, 21:09
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
2
115

Верховна Рада прийняла за основу законопроект про мораторій на вирубку лісів і вивезення необробленої деревини з України. Я був його співавтором

В Україні десятки років вирізається деревина і вивозиться за кордон в необробленому вигляді. Без вітчизняної сировини майже призупинила свою роботу велика кількість деревообробних та меблевих комбінатів, яких в Україні нараховується понад 6,5 тисяч.

За 23 роки незалежності знищили деревопереробну промисловість. На моїй рідній Чернігівщині була маса деревообробних підприємств, а сьогодні немає!

Тимчасова заборона у вигляді 10-річного мораторію на вивіз за кордон деревини, дасть змогу направити сировину на підприємства України, створити нові робочі місця, забезпечити значні наповнення бюджету  держави.

Досить рубати наш ліс! Саджати ліс треба!


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,законопроект,РПЛ,Радикальна партія,Україна,ліс,держава,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.