Людмила Станіславенко «Україна понад усе»

4 февраля 2015, 18:52
депутат Вінницької обласної ради
1
140

Завдяки коштам, зібраним під час благодійного проекту «Україна понад усе», вдалося зробити багато добрих справ


На початку грудня у Вінниці на підтримку поранених воїнів було проведено благодійний аукціон «Україна понад усе», який зібрав майже 56 тисяч гривень 
На початку грудня у Вінниці на підтримку поранених воїнів було проведено благодійний аукціон «Україна понад усе», який зібрав майже 56 тисяч гривеньНа початку грудня у Вінниці на підтримку поранених воїнів було проведено благодійний аукціон «Україна понад усе», який зібрав майже 56 тисяч гривень
На початку грудня у Вінниці на підтримку поранених воїнів було проведено благодійний аукціон «Україна понад усе», який зібрав майже 56 тисяч гривень. Захід організували голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко, голова ГО «Розвиток.Розвиток» Ірина Борзова та шоумен Костянтин Станіславський.
Частину коштів, зібраних через даний соціально-благодійний проект, а саме 20 тисяч гривень, було передано на потреби бійців, які лікуються у Вінницькому військовому шпиталі, решту грошей передали на придбання речей, необхідних українським військовим, що воюють у зоні АТО.

- Дуже приємно, що завдяки зібраним під час благодійного аукціону коштам, вдалося зробити стільки добрих справ, - зазначила голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко. - Кожного дня людей, які проявляють свою активну громадську позицію та долучаються до волонтерства, стає все більше, а це вкотре підтверджує нашу нездоланність та рішучість.

Як розповіла голова наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів при Вінницькому шпиталі Олена Верлан-Кульшенко, з 20 тисяч гривень, зібраних через благодійний проект «Україна понад усе»,  5 тисяч гривень витрачено на подарунки бійцям до Дня Збройних сил України, ще 5 тисяч пішло на будівельні роботи по спорудженню Алеї слави героїв АТО. Решту коштів витратили забезпечення бійців основними засобами гігієни, одягом, продуктами, а також на транспортування військових, які вже виписались зі шпиталю, до місця їх проживання.

- Завдяки цим коштам, півтора місяці 49 хлопців мали можливість бути забезпечені всім необхідним, - зауважила Олена Верлан-Кульшенко. - Особливо зворушив  випадок, коли учасник бойових дій, офіцер, який залишився сам з двомісячною дитиною, після лікування від важкої травми ( у нього нема половини легені) за благодійні кошти сам купував одяг своїй дитині.

Крім того, частина коштів була витрачена на організацію новорічного свята, яке влаштували у військовому шпиталі для наших захисників, аби створити їм святковий настрій (на проведення даного заходу  також були залучені кошти, надані благодійним волонтерським рухом «Архангел»).

- Для поранених бійців накрили святкові столи, влаштували шоу програму від Діда Мороза і Снігуроньки, які не лише привітали бійців, а й провідали кожного у реанімаційному відділенні, - розповіла Людмила Станіславенко. – Завдяки цьому вони навіть у лікарняних стінах змогли відчути частинку домашнього затишку та тепла, змогли відчути турботу і підтримку. Саме заради таких щирих та душевних  моментів ми шукаємо будь-які можливості допомогти, робимо все від нас залежне, аби підтримати наших захисників і наблизити довгожданий мир.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,благотворительность,волонтеры
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.