Домовленості з агресором не варті паперу, на якому вони укладені!

1 февраля 2015, 22:45
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
134

Вимога російських терористів переглянути Мінські угоди означає, що Кремль розтоптав ці угоди


Про те, що домовленості з агресором не варті паперу, на якому вони укладені, було очевидно для всіх, хто здатен бачити далі свого носа. Я про це неодноразово попереджав Президента Порошенка, у тому числі коли Рада за його ініціативою приймала у таємному режимі (щоб приховати від суспільства ганьбу) закон про особливий статус Донбасу. Президент із запалом переконував мене у протилежному. Ну що ж, час нас розсудив.

Залишається лише сподіватися, що 5 місяців, які минули з часу підписання Мінських угод, українська влада використала не менш ефективно для посилення Збройних Сил, ніж російські терористи. Заяви останніх у Мінську ще раз доводять, що перемагає тільки сильний.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Рада,Кремль,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,війна,Мінськ,Петро Порошенко,ЗСУ,схід,фракція РПЛ,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.