Повертайтеся живими!

29 января 2015, 22:48
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
308

Фото назавжди 19-ти літнього кіборга з Донецького аеропорту Сергія Парубця стоїть на граніті пам'ятного знаку Героям Крут

Київські студенти 97 років тому полягли, захищаючи Україну від московської орди. 

Сергія Парубця, який так само поліг, захищаючи Україну від московської орди, 18 січня 2015 року поховали у рідному селі Дрімайлівка Куликівського району на Чернігівщину, це 40 кілометрів від Крут. Сергій - онук мого помічника з 2006 року Анатолія Хавила.

Двох полеглих у боях з московськими окупантами Героїв сьогодні провели в останню дорогу в Ніжині, одного - на Срібнянщині. Усього путінські ординці забрали життя майже 80 моїх земляків-чернігівців. 

У ці хвилини важкий бій ведуть, захищаючи місто Дебальцево, бійці 13-го чернігівського батальйону, яким командує підполковник Сергій Мурований, мій помічник із 2011 року.

Я горжуся своїми земляками! І прошу Господа нашого, щоб усі вони - знайомі і не знайомі - живими і з перемогою повернулися додому.

Ваш ОЛЕГ ЛЯШКО

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Крути,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,війна,схід,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.