Ми переможемо-з Європою чи без неї!

28 января 2015, 15:22
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
6
2073

Друзі Росії-наші вороги


"Суд визнає громадянина N. винним у масових вбивствах, згвалтуваннях, викраденні майна, розбоях, пограбуваннях, шантажі і оголошує йому вирок - умовний термін...". Ні, це не абсурд з книги Бертольда Брехта. Це логіка Парламентської Асамблеї Ради Європи. ПАРЄ своєю резолюцією авторства соціаліста з Австрії Штефана Шеннеха визнає злочини Московії:

"Росія є головним джерелом, що підживлює конфлікт в Україні, постачаючи на Донбас зброю, військових і так званих "добровольців" (цей термін в резолюції взято в лапки). Також зазначено, що люди, які згодом воюють з українською армією, прибувають на Донбас в порушення не лише українських, але й російських законів".

Плюс окремий блок по наслідкам незаконної анексії Криму Московією, переслідуванню українців та кримських татар на півострові.

Тобто констативна частина резолюція дуже правильна і, поза сумнівами, об'єктивна. Але менше з тим... Покарання за ці злочини - так би мовити, умовний термін. Бо згідно резолюції членам ПАРЄ пропонують повернути делегації окупантів права голосу та участі в керівних комітетах Асамблеї як мінімум на півроку. Це не просто абсурд. Це співучасть у цих злочинах.

Європідари, зіпсовані лібералізмом і лівацькими гаслами, які проголосують за повернення Московії права голосу:

1. Назавжди стають ворогами України.
2. Компрометують ПАРЄ, забираючи у неї славетне ім'я однієї з найавторитетніших міжнародних структур у світі.
3. НАЙГОЛОВНІШЕ. Вони знають про злочини Московії, знають про ріки крові, які пролитися з вини Кремля у центрі Європи. Тому, підтримуючи Московію, розділяють відповідальність за жахливі злочини держави-агресора. Вони увійдуть в історію з ганьбою і на Страшному Суді їм згадають тисячі вбитих українців.

Ліберасти і ліваки не усвідомлюють, що, якщо не приведи Господь, ми програємо у цій війні, на Україні Московія не зупиниться. По суті, скасовуючи прийняті минулоріч санкції - позбавлення Московії права голоса і права обіймати керівні посади в ПАРЄ - європейське співтовариство допомагає розпалювати Третю світову війну. Наслідком цього можуть бути ріки крові не лише на Донбасі, а і у спокійних і затишних сьогодні Страсбурзі, Брюселі та Берліні. Ганьба тим, хто вже відкрито підтримує московських окупантів, продавшись за газпромівські гроші: більшості французів, німців, італійців та іншим.

Вся надія на вирішальне голосування, яке відбудеться сьогодні ввечері - це врахування правок, розроблених членами української делегації та друзями України в Європі. Є надія, що їх врахують і санкції проти Московії продовжать діяти.

Постійно слідкую за подіями в ПАРЄ. Велика подяка нашій делегації. Вони всі, крім представниці "Злодійського блоку" Юлії Льовочкіної, зайняли жорстку проукраїнську позицію (разом з тим - конструктивну і аргументовану), працюють день і ніч.

Але насправді рік крові у Європі не буде. Бо ми переможемо ворога. З Європою чи без неї, але точно переможемо. З нами Господь.Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії,


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,Кремль,РПЛ,Страсбург,Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,liashko,Європа,Євросоюз,війна,Крим,конфлікт,ПАРЄ,схід,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.