У неділю відбудуться довибори до Київради по двох округах

24 января 2015, 12:59
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
106

Радикальна партія висунула своїх кандидатів

Традиційно для нашої команди це люди, які проявили себе у громадській діяльності, зарекомендували себе як патріотів і зробили щось корисне для суспільства і для України. Люди, за яких, сподіваюся, мені ніколи не буде соромно. Бо за кожну людину, яка іде під прапором Радикальної партіі, я відповідаю головою. 

Отже, округ # 57 (Шевченківський район) - Богдан Тицький. Молодий, енергійний і дуже ідейний. Боєць батальйону "Айдар". Зараз - на фронті. Очолює громадську організацію "Чорний комітет", представники якої запам'яталися тим, що давали порчуханки місцевим чиновникам, МВС та представниками російських кампаній. Він та його однодумці одні з перших повстали проти колишньої кримінальної влади. Богдан був поранений під час спроби розгону Майдану. Квартира Богдана давно перетворилась на волонтерський склад і своєрідний мобілізаційний центр добровольців. Утім, Тицький планує виборювати правду не лише у збройній боротьбі – його програма включає в себе й ініціативу боротьби з підвищенням тарифів у Києві.

Округ # 8 (Дарницький район) - Віктор Смалій - адвокат, правозахисник, політв'язень режиму Януковича, волонтер АТО. Прізвище цієї людини стало широко відоме під час Революції Гідності - Смалій був одним із засновників юридичного відділу Майдану, який займався адвокатським супроводом усіх, кого було затримано, засуджено і викрадено за участь у революції. Виступав захисником Андрія Дзиндзі по справі 1 грудня, за що його самого утримували три місяці у Київському СІЗО. На свободу Віктор Смалій вийшов після перемоги Революції гідності за законом про амністію мого авторства. Зараз як адвокат безкоштовно надає допомогу учасникам АТО. Це він написав відкритого листа міністру внутрішніх справ з вимогою скасувати оплату за довідку учасника АТО в розмірі 200 гривень, після чого оплату було скасовано. Збирає та передає волонтерську допомогу бійцям добровольчих батальйонів.

Шановні кияни, однодумці! Прошу вас підтримати цих людей у неділю на виборах та донести цю інформацію до ваших друзів, родичів, сусідів. Нам з вами жити у цьому місті. Давайте не допустимо, щоб Київ вкотре виміняли на гречку, олію і консерви. Богдан Тицький і Віктор Смалій - ті люди, які проявили себе з найкращого боку у надскладні часи. Переконаний, їм можна довірити долю коханої столиці і у майбутньому. Зробіть правильний вибір, проголосуйте за них!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,вибори,Київрада,кияни,фракція РПЛ,Батальон Айдар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.