Кіборги та "трошкізм" нашої влади

23 января 2015, 00:20
Владелец страницы
политолог, политический консультант
2
952

Є речі, які не можна пробачати владі та правлячому класу за жодних обставин. Особливо під час війни. Ця річ зветься - "трошкізм". Саме він призводить до найбільших поразок і втрат на війни.

Дивлюся новини з Донецька ... кіборги, "герої не вмирають", ордена тим хто вижив... а хто не вижив? Скільки реально загинуло?

Люди дзвонять з телефонів з-під завалів і останні пару хвилин прощаються з близькими... Розказують те, що не покажуть у нас по 1+1... скільки ми втратили в цьому, зданому ще в Мінську, аеропорті?

Чому Кабмін сьогодні визнає Піскі та Авдієвку територіями, які не контролюються чи частково контролюються українськими військами? Хто за це має відповідати?

Це не "все пропало" і не "нас слівают".

Мене дістав "трошкізм" нашої влади. Трішки правди, трішки брехні, трішки гламуру та пафосу, трішки перемир"я, трішки війна і трішки АТО... А у підсумку жертви, договорняки, деребан... А далі ще буде... Ви запитаєте що робити? Як мінімум казати правду, якою б вона не була і жодного "трошкізму".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Донецк,киборги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.