Хочемо миру-треба боротися!

22 января 2015, 21:22
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
354

Президент Порошенко заявив, що сили АТО міцно утримують позиції по всій лінії фронту

Сьогодні цього вже недостатньо!! Щоб зупинити наступ російських військ, треба не оборонятися, а переходити у наступ. Треба змусити Путіна сісти за стіл переговорів на наших умовах. Якщо ми продовжуватимемо сидітимемо лише в глухій обороні, окупанти братимуть об'єкт за об'єктом і ми знову будемо вимушені підписувати з кремлівським агресором чергові "мінські протоколи", які нічого, крім визнання поразки і втрати території, не дадуть.

Якщо ми не здатні зупинити і розбити 2 чи 3 батальйони російських військ - то для чого нам армія взагалі?! А якщо можемо - то чому не робимо? Чого чекаємо? Хочемо миру - треба боротися!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Кремль,Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,Путін,війна,агресія,армія,Петро Порошенко,фронт,схід,фракція РПЛ,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.